+ Frakt 
 
Frakt: 
Total inkl. mva.: 
Sikker levering i hele Norge Alle priser er inkl. mva.

Fiber

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Svarer til Cisco SFP-GE-S)
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Svarer til Cisco SFP-GE-S) Svarer til Cisco SFP-GE-S.
Varenr.: 
7340004691792
kr 348,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,
200+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m.
Varenr.: 
7340004666530
kr 117,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m.
Varenr.: 
7340004666578
kr 141,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
70+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m.
Varenr.: 
7340004666608
kr 198,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO OM4 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
200+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO OM4 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m.
Varenr.: 
7340004688266
kr 128,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km (Svarer til Cisco GLC-BX-D)
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km, DOM (Svarer til Cisco GLC-BX-D) Svarer til Cisco GLC-BX-D.
Varenr.: 
7340004691891
kr 791,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Svarer til D-LINK DEM-311GT)
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Svarer til D-LINK DEM-311GT) Svarer til D-LINK DEM-311GT.
Varenr.: 
7340004692072
kr 316,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Svarer til Cisco GLC-LH-SM)
8 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Svarer til Cisco GLC-LH-SM) Svarer til Cisco GLC-LH-5M.
Varenr.: 
7340004691808
kr 380,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km
9 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km Svarer til Cisco GLC-BX-U.
Varenr.: 
7333048007452
kr 475,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Svarer til HP
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Svarer til HP J4859C) Svarer til HP J4859C.
Varenr.: 
7333048034076
kr 380,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode(Modsvarer HP J4
6 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode(Modsvarer HP J4859C) - Modsvarer HP 54859C.
Varenr.: 
7333048007490
kr 411,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Svarer til Cisco GLC-LH-SM)
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Svarer til Cisco GLC-LH-SM) Svarer til Cisco GLC-LH-SM.
Varenr.: 
7340004691778
kr 348,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
10 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Equivalent to HP J4858C) • Equivalent to HP J4858C.
Varenr.: 
7340004692331
kr 380,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Svarer til HP J8177C)
9 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Svarer til HP J8177C) Svarer til HP J8177C.
Varenr.: 
7340004692287
kr 814,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
20+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m.
Varenr.: 
7333048021557
kr 150,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel SC - SC, duplex, singlemode duplex, singlemode, 1,5
80+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel SC - SC, duplex, singlemode duplex, singlemode, 1,5m.
Varenr.: 
7340004691297
kr 130,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m,dup
30+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m,duplex.
Varenr.: 
7340004691259
kr 110,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 20
3 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 20m.
Varenr.: 
7340004638216
kr 254,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5m
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5m.
Varenr.: 
7340004638186
kr 124,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,
200+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,5m.
Varenr.: 
7340004691440
kr 137,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
80+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m.
Varenr.: 
7340004666554
kr 286,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 12
40+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 12m.
Varenr.: 
7340004691457
kr 316,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15
20+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m.
Varenr.: 
7340004666561
kr 468,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
200+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m.
Varenr.: 
7340004666547
kr 127,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
4 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m.
Varenr.: 
7340004666592
kr 162,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 6m
200+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 6m.
Varenr.: 
7340004691471
kr 215,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
30+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m.
Varenr.: 
7340004666615
kr 233,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 10
50+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 10m.
Varenr.: 
7340004688327
kr 430,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 15
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 15m.
Varenr.: 
7340004688334
kr 578,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 1m
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 1m.
Varenr.: 
7340004688273
kr 139,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 20
80+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 20m.
Varenr.: 
7340004688341
kr 750,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m.
Varenr.: 
7340004688280
kr 291,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 3m
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 3m.
Varenr.: 
7340004688297
kr 207,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 5m
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 5m.
Varenr.: 
7340004688303
kr 271,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 7m
80+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 7m.
Varenr.: 
7340004688310
kr 328,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m.
Varenr.: 
7340004612957
kr 181,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
60+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 20m.
Varenr.: 
7340004680857
kr 332,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
300+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1m.
Varenr.: 
7340004612933
kr 156,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
40+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 15m.
Varenr.: 
7340004680840
kr 271,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m.
Varenr.: 
7340004612964
kr 214,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 2m.
Varenr.: 
7340004612940
kr 171,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
200+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1,5m.
Varenr.: 
7340004691334
kr 120,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
20+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m.
Varenr.: 
7340004612971
kr 280,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 0,
1000+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 0,5m.
Varenr.: 
7340004691327
kr 119,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1,
400+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1,5m.
Varenr.: 
7340004691945
kr 124,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10m.
Varenr.: 
7340004620563
kr 176,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15
30+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15m.
Varenr.: 
7340004680871
kr 207,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
800+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m.
Varenr.: 
7340004620464
kr 123,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 20
90+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 20m.
Varenr.: 
7340004680864
kr 253,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25
100+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25m.
Varenr.: 
7340004691341
kr 274,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m
1000+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m.
Varenr.: 
7340004620532
kr 130,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3m
400+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3m.
Varenr.: 
7340004620549
kr 193,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
40+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m.
Varenr.: 
7340004620556
kr 196,00
inkl. mva.
Vis produktet
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
50+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m.
Varenr.: 
7340004666394
kr 157,00
inkl. mva.
Vis produktet