+ Frakt 
 
Frakt: 
Total inkl. mva.: 
Sikker levering i hele Norge Alle priser er inkl. mva.

HPE

Aruba Switch 2930F 48G PoE
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - rack-mountable - PoE+ (370 W).
Varenr.: 
DEL3004111
kr 92 602,00
inkl. mva.
Vis produktet
Aruba Switch 5406R zl2
5 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba 5406R zl2 - Switch - Managed - rack-mountable - PoE+.
Varenr.: 
DEL1006032
kr 22 798,00
inkl. mva.
Vis produktet
Aruba Switch 5412R zl2
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba 5412R zl2 - Switch - Managed - rack-mountable.
Varenr.: 
DEL1006036
kr 42 306,00
inkl. mva.
Vis produktet
Aruba module 2930 2 port Stacking
5 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba - Network stacking module 2 - for HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot.
Varenr.: 
DEL3004114
kr 8 509,00
inkl. mva.
Vis produktet
FSI PyroPro® HPE grafit brandfuge 310ml
30+ stk på lager - 4-9 hverdage
MetodeTidPris
Posten4-9 hverdagekr 99,00
Varenr.: 
7830503039
kr 573,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 146GB SAS 15000RPM 6GB/s 2,5" HS HDD
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 146GB SAS 15000RPM 6GB/s 2,5" HS HDD.
Varenr.: 
4054842812273
kr 1 236,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 146Gb 15K 6G 2.5 SAS DP HDD
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 146Gb 15K 6G 2.5 SAS DP HDD.
Varenr.: 
4948382621412
kr 1 905,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 16GB (1x16GB) dual rank memory
20+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 16GB (1x16GB) dual rank memory.
Varenr.: 
8877583766218
kr 2 251,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 16GB 2RX4 PC3-12800R-11 Kit
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - DDR3 - module - 16 GB - DIMM 240-pin - 1600 MHz / PC3-12800 - CL11 - registered - ECC.
Varenr.: 
4948382879943
kr 1 784,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 16GB 2Rx4 PC3-14900R-13 Kit
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 16GB 2Rx4 PC3-14900R-13 Kit.
Varenr.: 
DEL1004526
kr 1 466,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 16Gb 2Rx4 PC3L-10600R-9 Kit
9 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 16Gb 2Rx4 PC3L-10600R-9 Kit.
Varenr.: 
DEL1002534
kr 1 094,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 2TB SAS 6G 7.2K Hard drive
4 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
Hypertec - Hard drive - 2 TB - 3.5" - SAS 6Gb/s - 7200 rpm.
Varenr.: 
DEL3007070
kr 1 310,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 32GB 2Rx4 DDR4-2400 R Kit
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - DDR4 - module - 32 GB - DIMM 288-pin - 2400 MHz / PC4-19200 - CL17 - 1.2 V - registered - ECC.
Varenr.: 
DEL1008900
kr 3 650,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 450Gb 6G SAS 10K 2.5in SC HDD GEN8
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 450Gb 6G SAS 10K 2.5in SC HDD GEN8.
Varenr.: 
DEL1002515
kr 1 773,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 500GB 6G Sata 7.2K sff mdl
6 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
Hp 500gb 6g sata 7.2k sff mdl.
Varenr.: 
0886111651054
kr 2 101,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 600GB 12G Sas 15K hdd
7 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE TDSourcing Converter Enterprise - Hard drive - 600 GB - hot-swap - 3.5" LFF - SAS 12Gb/s - 15000 rpm - - with HP SmartDrive carrier.
Varenr.: 
DEL1008899
kr 3 110,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 600GB 6G SAS 10K 2.5in HDD
7 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 600GB 6G SAS 10K 2.5in HDD.
Varenr.: 
DEL1002676
kr 1 853,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 8Gb 2Rx4 PC310600R-9 Module G6
10 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 8Gb 2Rx4 PC310600R-9 Module G6.
Varenr.: 
4948382599551
kr 1 036,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD.
Varenr.: 
DEL1002606
kr 1 977,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT.
Varenr.: 
DEL1002512
kr 2 069,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Aruba 2540 48G 4SFP+
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba 2540 48G 4SFP+ - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable • Reliable an...
Varenr.: 
DEL4001006
kr 39 342,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Aruba module 20P POE+ / 4P 1/2.5/5/XGT
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - Expansion module - Gigabit Ethernet (PoE+) x 20 + 1/2.5/5/10GBase-T (PoE+) x 4 - for HPE Aruba 5406R, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412R, 5412R 92, 5412...
Varenr.: 
DEL4001038
kr 96 991,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver
5 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96...
Varenr.: 
DEL1009947
kr 5 677,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver.
Varenr.: 
DEL1009946
kr 3 097,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver.
Varenr.: 
DEL1009944
kr 1 620,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
6 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACse...
Varenr.: 
DEL1009945
kr 3 014,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Ethernet 1GB 4-port network adapter
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE 331FLR - Network adapter - PCIe 2.0 x4 - GigE - 4 ports - for ProLiant DL20 Gen9, DL360p Gen8, DL385p Gen8, DL560 Gen8, SL250s Gen8, SL270s Gen8.
Varenr.: 
DEL3000716
kr 810,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Hard Drive Tray 2.5" G8 HDD Caddy for HP G8 Servers
7 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP Hard Drive Tray 2.5" G8 SAS-HDD Caddy for HP G8 Servers.
Varenr.: 
DEL1006633
kr 584,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP HotPlug Redundant PS for ML350 370 DL380
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP HotPlug Redundant PS for ML350 370 DL380.
Varenr.: 
DEL1003520
kr 1 740,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Module 24p 1GbE BASE-T
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - Expansion module - Gigabit Ethernet (PoE+) x 24 - for HPE Aruba 5406R, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412R, 5412R 92, 5412R zl2.
Varenr.: 
DEL1008123
kr 34 271,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Module 8p 1G/10GbE SFP+ v3
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - Expansion module - Gigabit Ethernet / 10 Gigabit SFP+ x 8 - for HPE Aruba 5406R 16-port SFP+, 5406R 8-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ / 8-port SFP+.
Varenr.: 
DEL1008127
kr 55 552,00
inkl. mva.
Vis produktet
HP Slim Business USB Nordic (SE, DK, NO, SF)
80+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HP Business Slim - Keyboard - USB - for HP 260 G3; Elite Slice for Meeting Rooms G2, Slice G2; EliteDesk 705 G4, 705 G5.
Varenr.: 
DEL3009815
kr 540,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE 450 GB 15.000 Rpm
4 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE 450 GB 15.000 Rpm.
Varenr.: 
DEL1008081
kr 1 456,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE 450GB 10000rpm
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE 450GB 10000 rpm.
Varenr.: 
DEL1008082
kr 1 310,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE 96W Smart Stoage Battery power supply 80 plus
6 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE 96W Smart Storage - Storage device battery - for ProLiant DL380 Gen9.
Varenr.: 
5711783486992
kr 2 240,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver.
Varenr.: 
DEL4001040
kr 9 140,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE Aruba 2x 40G QSFP+ V3 Zl2 Expansionsmodul
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - Expansion module - 40 Gigabit QSFP+ x 2 - for HPE Aruba 5406R, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412R, 5412R 92, 5412R zl2.
Varenr.: 
DEL4001039
kr 125 751,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE Aruba 5400R 700W power supply
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba - Power supply (plug-in module) - 700 Watt - for HPE Aruba 5406R, 5406R 8-port, 5412R, 5412R 92.
Varenr.: 
DEL3000101
kr 11 253,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE DDR4, 16GB, DIMM 288-RIN, 2400 MHz/PC4-19200, 1.2 V, ECC
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE DDR4, 16GB, DIMM 288-PIN, 2400 MHz/PC4-19200, 1.2 V, ECC.
Varenr.: 
DEL1006674
kr 2 076,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE HardDisk, 1.2TB, 2.5", 10000 rpm, SAS3 cache
3 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
Varenr.: 
DEL1006676
kr 3 460,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE Microsoft Windows Server 2016 1 User CAL - EMEA
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
Microsoft Windows Server 2016 - Licence - 1 user CALs - BIOS-locked (Hewlett Packard Enterprise) - Multilingual - EMEA.
Varenr.: 
DEL3005856
kr 272,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE Microsoft Windows Server 2016 5 User CAL - EMEA
10 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
Microsoft Windows Server 2016 - Licence - 5 users CALs - BIOS-locked (Hewlett Packard Enterprise) - Multilingual - EMEA.
Varenr.: 
DEL3005857
kr 1 823,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE Midline HDD 4TB 3,5" LFF 7200 rpm SAS3 cache
20+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Midline - Hard drive - 4 TB - hot-swap - 3.5" LFF - SAS 12Gb/s - 7200 rpm - with HP SmartDrive carrier.
Varenr.: 
5711783228493
kr 3 555,00
inkl. mva.
Vis produktet
HPE RAM, 16GB, DDR4, 2RX4, PC4-2400T-R Memory Kit
20+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE RAM, 16GB, DDR4, 2RX4, PC4-2400T-R Memory Kit Is finding reliable DRAM memory for your HPE ProLiant Gen9 Servers in your data center a challenge? When you choose HPE DDR...
Varenr.: 
DEL1006887
kr 2 815,00
inkl. mva.
Vis produktet
Hewlett Packard Enterprise 1.2TB SAS 12G 10K SC DS HDD
4 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE TDSourcing - Hard drive - 1.2 TB - hot-swap - 2.5" SFF - SAS 12Gb/s - 10000 rpm - with HP SmartDrive carrier.
Varenr.: 
DEL3005685
kr 4 149,00
inkl. mva.
Vis produktet
Hewlett Packard Enterprise 1TB
2 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Midline - Hard drive - 1 TB - hot-swap - 3.5" LFF - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - with HPE Smart Carrier.
Varenr.: 
DEL1008949
kr 3 238,00
inkl. mva.
Vis produktet
Hewlett Packard Enterprise 300GB
6 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - Hard drive - 300 GB - 2.5" SFF - SAS 12Gb/s - 10000 rpm - with HPE Smart Carrier.
Varenr.: 
DEL1008948
kr 2 926,00
inkl. mva.
Vis produktet
Hewlett Packard Enterprise 32GB
10+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - DDR4 - module - 32 GB - DIMM 288-pin - 2133 MHz / PC4-17000 - CL15 - 1.2 V - registered - ECC.
Varenr.: 
DEL1008946
kr 3 425,00
inkl. mva.
Vis produktet
Hewlett Packard Enterprise 450GB 12G SAS 15K
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Enterprise - Hard drive - 450 GB - removable - 2.5" SFF - SAS 12Gb/s - 15000 rpm - with HP SmartDrive carrier.
Varenr.: 
DEL1002350
kr 1 835,00
inkl. mva.
Vis produktet
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ to
5 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase direct attach cable - SFP+ to SFP+ - 1 m - for HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C.
Varenr.: 
DEL3004740
kr 1 587,00
inkl. mva.
Vis produktet
MS WS19 5DEV Cal emea ltu
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
Microsoft Windows Server 2019 - Licence - 5 device CALs - Multilingual - EMEA.
Varenr.: 
DEL3005858
kr 2 500,00
inkl. mva.
Vis produktet
Module 20p PoE+/ 4p SFP+ v3
1 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
HPE - Expansion module - Gigabit Ethernet (PoE+) x 20 + Gigabit Ethernet / 10 Gigabit SFP+ x 4 - for HPE Aruba 5406R, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412R, 541...
Varenr.: 
DEL2000956
kr 52 668,00
inkl. mva.
Vis produktet
SPARE 872481-B21 / 1.8TB 12G SAS 10K SFF SC 512e D
9 stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
SPARE 872481-B21 / 1.8TB 12G SAS 10K SFF SC 512e D.
Varenr.: 
DEL2001057
kr 6 433,00
inkl. mva.
Vis produktet
Spare 581286-B21 / 600GB 6G sas 10K sff DP hdd
80+ stk på fjernlager - 6-11 hverdage
MetodeTidPris
Posten6-11 hverdagekr 99,00
Spare 581286-b21 / 600gb 6g sas 10k sff dp hdd.
Varenr.: 
DEL2001048
kr 1 704,00
inkl. mva.
Vis produktet