Midlertidig utsolgt (forventes på lager igjen: 31-10-2026)
Isoglobal isolert røroppheng med 2 PIR-elementer, som er kledd med grå PVC-folie med selvklebende overlapp. Rørholderen brukes som isolert røroppheng for varme- og tappevannsinstallasjoner.
Les mer…
- Varenr.:016603076
- EAN nr.:4260428271048
- Typenr.:A3824930076
pr. stk. | inkl. mva.
kr 228,00
Elektrisk materiell som inngår i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Kanskje interessant?
Beskrivelse
Produktbeskrivelse
Isoglobal isolert rørholder er en effektiv løsning for isolering av varme- og tappevannsinstallasjoner. Produktet består av 2 PIR-elementer, som er kledd med en slitesterk, grå PVC-folie med et integrert, selvklebende overlapp for rask og enkel montering. Den 2-delte utformingen med innlegg sikrer en tett passform rundt røret.
Ved bruk av Isoglobal rørholdere oppfylles enkelt den danske isolasjonsnormen DS 452, 3. utgave. Dette minimerer energitap betydelig – opptil 25% hvis rør monteres uten isolert oppheng. Videre muliggjør rørholderne en markant plassbesparelse, da isolasjonstykkelsen kan reduseres med opptil 30% i henhold til normen.
Spesifikasjoner
- Materiale kjerne: PIR Skum
- Overflatebekledning: Grå PVC-folie med selvklebende overlapp
- Utforming: 2-delt med innlegg
- Diameter: 76 mm
- Isolasjonstykkelse: 30 mm
- Temperaturområde: -45°C til 120°C
- Brannklasse: DIN 4102 Klasse B2
- Overflate (montering/struktur): Elgalvanisert stål
Spesifikasjoner
-
Varenummer:016603076
-
EAN nummer:4260428271048Noen produkter selges under flere forskjellige type nr., EAN nr., osv.
-
Typenummer:A3824930076Noen produkter selges under flere forskjellige type nr., EAN nr., osv.
-
Varens primærkategori:
-
Brannklasse:Brannklasse DIN 4102: Klasse B2
-
Diameter (mm):76 mm
-
Farge:Grått
-
Isolasjonstykkelse [mm]:30
-
Materiell:PIR Skum
-
Overflate:Elgalvanisert stål
-
Temperatur Maks.:120°C
-
Temperatur Min.:-45°C
-
Type:med innlegg
-
Utforming:2-delt
-
Produsent/forhandler:Isoglobal











